od lestenka » Sob 16. Nov 2013 20:24:46
No,ako ste si pekne pojazdili len škoda že som sa k vám nemohol pridať a to z dôvodu že ja už dva týždne čákam na prevody z rc4x4sk ktoré mali byť skladom.

1:10 Axial SCX 10 cf 100
1:10 Traxxas slash 2wd VXL
1:10 Tamiya TT 01 rally ford escort
1:10 tamiya MO-5 mini cooper
1:10 Axial SCX 10 Toyota hilux
1:10 Thunder Tiger AT 10 es
1:10 Vattera ascender chevy blazer K5