Expedicia Draci Hradok 23.10.

Expedície a výjazdy na západnom Slovensku.

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod Peter509 » Ned 23. Okt 2011 21:59:52

No BA chlapci, keby ste tam ostali, tak by ste videli nasledovnú vec:

http://www.youtube.com/watch?v=SXrZfGF7KRA

Tomáš, začínam sa tešiť na tú Pajero akciu po tomto všetkom.
Obrázok užívateľa
Peter509
 
Príspevky: 2236
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 16:35:55
Bydlisko: Nemce, okres Banská Bystrica

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod PeterP » Ned 23. Okt 2011 22:07:35

Tak to už hej ;)

Už keď som ten navijákový úsek pokúšal s modelom, mal som dojem, že je nadimenzovaný na trochu väčšie mierky, minimálne podľa potrebnej dlžky lana na navijáku :D
Obrázok užívateľa
PeterP
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia 18. Feb 2011 16:55:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod JanoS » Ned 23. Okt 2011 22:52:08

Dobré foto PetoP. Aj videjko, ten sklon bol celkom slušný a neveril som že L200 neostane visieť na bruchu. Ale šofér evidentne vie svoje auto odhadnúť. Nemá ešte niekto video alebo foto z bočného pohľadu? Odtiaľ by to podľa mňa vyzeralo ešte krajšie.
Mitsubishi Pajero Metal top || Bruder CAT 246 RC conversion || Hexakopter XL
--
HITEC Optic 6 sport 40 MHz, 59 kanál
Graupner MX-12, 2,4 GHz
---------------------------------------------
project Nissan Patrol GR Y60
project Suzuki Jimny 2010
Obrázok užívateľa
JanoS
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 18:41:05
Bydlisko: Viničné/BA/MT

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod hollyml » Ned 23. Okt 2011 23:31:18

lackey píše:hollyml mam tvoj multitool..... :oops:


Áno zistil som. Prosím nestrat ho a dakedy mi ho vratis.

Ďakujem, ze sa vám moja bodka za akciou pacila, ale cele to bolo hlavne o RC. A preto musím zareagovať hlavne na organizáciu tej RC časti.

Myslim, že to bola vydarena akcia, trasa bola zaujímavá a nenarocna. Trial bol tiež zaujímavý v peknom prostredí kamenolomu, ale mohlo byt pripravených viac trialovych časti. Mrzí má, že v podstate všetci domáci po odjazdeni išli prec a nasa partia z BB sme s organizatormi JanomS a lackey-m ostali do konca. Takze den hodnotím ako priejmne strávený v zlom počasí s dobrou naladou a fajn partiou. Dúfam, že našu účasť nam opatujete na daktorej BB expedicke.

Ps1: nabudúce by sa možno oplatilo spraviť niečo na dva dni aby sa oplatilo prísť aj z CZ a vyhodnarom.
Ps2: posledná bystricka partia sme domov dorazili asi pred hodinou.
Obrázok užívateľa
hollyml
 
Príspevky: 1637
Registrovaný: Pia 21. Jan 2011 16:18:57
Bydlisko: Kordíky. Obec pri BB.

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod lackey » Pon 24. Okt 2011 20:30:43

Nenarocna trasa??? Sak mne este pred akciou vypovedalo servo a po jeho vymene mi na trase vypovedala servo paka - vydrali sa zuby a este aj navijak mi nesiel, tak sa defino bal tej trasy!!!! Asi mu stacilo ked ju 2x presiel a vedel co ho caka. Vysledky trialu nahodim zajtra, ale uz teraz musim prezradit ze v kategorii organizator som to vyhral na plnej ciare :lol: :lol: :lol:
lackey
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto 05. Apr 2011 9:36:38

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod Wlasto » Pon 24. Okt 2011 20:44:45

Ahojte páni,

tak som rád výkendovej akcii... Páni ďakujem, ozaj pekné pojazdenie. Pridávam video z konca trialu kde to na plnej čiare vyhral Holy ml na svojej L200 :lol: http://www.youtube.com/watch?v=GfFfIxRlf3I

takže nabudúce u nás ;)
Obrázok užívateľa
Wlasto
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Štv 20. Jan 2011 22:36:14
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod Peter509 » Pon 24. Okt 2011 21:17:55

Musím to aj ja ohodnotiť ako oddychovú trasu. Však my v BB sme predsa len zvyknutý na trošku iný terén. A to v pravom slova zmysle. :roll: :lol: Najviac sa mi páčil ten malý kaňon, kam sa akurát zmestilo auto. Aj trial bol pre mňa niečím novým, celkom som si to užil, najmä to klesanie a stúpanie. Konečne som využil naviják. Ale chcelo to viac náročných sekcií, inak to bolo poriadne rýchle. Ale klobúk dolu pred zorganizovaním akcie, teším sa na budúci rok. 8-)
Obrázok užívateľa
Peter509
 
Príspevky: 2236
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 16:35:55
Bydlisko: Nemce, okres Banská Bystrica

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod lackey » Pon 24. Okt 2011 21:43:25

My sme sa tesili na septembrovu BB akciu, ale kedzensa nekonala, tak sme sa pokusili spravit malu nahradu.
Skoda ze nebol aj Milos :cry: ale aspon tie zelene nalepky mate od neho. Niekedy na jar chce spravit nejaku vikendovku, tak sa mozeme tesit.

Do BB rad pridem ak mi to okolnosti dovolia, musim vsak este doladit defina aby bol bezporuchovy.
lackey
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto 05. Apr 2011 9:36:38

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod hollyml » Pon 24. Okt 2011 23:59:47

lackey píše:Nenarocna trasa??? ....


No hodnotím to podľa aut ktore došli az k trialu. Myslim, že došli všetky. U nás ratame s 30% odpadom. A "moja" Tundra s pred. kardanom spojenym kancelárskou spinkou a s vypadavajucou hriadelou pred. difu to tiež prešla az k trialu.
Ozaj. Páčil sa mi nápad nezvycajneho rozdelenia kategórii trialu. Ak som zatiaľ dobre postrehol tak boli tieto:
1) organizátori
2) domáci lexan
3) domáci ABS
4) ti ostatní
:) :D :lol:
:idea: :arrow: podobne rozdelenie by sme mali aplikovať do riadnych pravidiel slovenského RCexpedition trialu. A to myslim úplne vážne. Aspoň je zaručené, že daky prípadný pohár ostane doma.
Obrázok užívateľa
hollyml
 
Príspevky: 1637
Registrovaný: Pia 21. Jan 2011 16:18:57
Bydlisko: Kordíky. Obec pri BB.

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod JanoS » Uto 25. Okt 2011 9:10:30

Konečne som sa dostal k tomu, aby som hodil pár slov k nedeli. Predovšetkým chcem poďakovať všetkým zúčastneným za to že merali cestu aj v nie moc prívetivom počasí. No počasie mohlo byť aj horšie. Inak ak ste si všimli dážť bol celkom scale 1:10 , žiadne veľké kvapky :D . Vzhľadom na to za akých podmienok a okolností sme sa pokúsili konečne niečo zorganizovať (niektorí sa možno s niečim takým stretli po prvý raz). Som rád že to dopadlo aspoň tak ako to dopadlo a dúfam že ste prežili príjemnú nedeľu. Týmto by som taktiež chcel poďakovať všetkým, ktorí prispeli k organizácii. A samozrejme aj za offroad bodku. Lackey už pustil do éteru zákulisnú informáciu, o chystanej expe na budúci rok, ale chcem(e) na to nechať viac priestoru a času ako tomu bolo teraz. A samozrejme to zosynchronizovať s ostatnými akciami aby sa to nebilo. Ďakujeme za Vaše postrehy a konštruktívnu kritiku, ale napriek všetkému si myslím, že to bol celkom príjemne strávený deň.

PS:tu je malý fotopríspevok odo mňa.
Mitsubishi Pajero Metal top || Bruder CAT 246 RC conversion || Hexakopter XL
--
HITEC Optic 6 sport 40 MHz, 59 kanál
Graupner MX-12, 2,4 GHz
---------------------------------------------
project Nissan Patrol GR Y60
project Suzuki Jimny 2010
Obrázok užívateľa
JanoS
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 18:41:05
Bydlisko: Viničné/BA/MT

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron