Expedicia Draci Hradok 23.10.

Expedície a výjazdy na západnom Slovensku.

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod ggeerrii » Uto 11. Okt 2011 6:55:44

ešte by som sa opýtal lackeyho ide sa za každého počasia :?:
ak budú hlásiť škaredo nie je nejaký náhradný termín :)
nie, že by som sa bál vody a zimy ale predsa :) ;)
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
1993 jeep wrangler yj 4.0 :mrgreen:
Pajero Wagon ´93 - výstavba
Obrázok užívateľa
ggeerrii
 
Príspevky: 481
Registrovaný: Str 26. Jan 2011 19:32:03
Bydlisko: Žilina

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod bado7907 » Uto 11. Okt 2011 14:51:22

škoda že mne to nevydá ani keby sa roztrhnem som marod minimálne ešte mesiac takže nič z toho :( nech Vám vyjde pekné počasie ale aby ste mali aj dosť vody, prevažne na zemi. :lol:
KAMAZ 6350 lesovoz- vozím drevo do hory-ten už je vo svete
Vaterra Ascender- pohrebáčik-a tento tiež
Kolesový nakladač LIEBHERR I586 Full metal 1/12
bado7907
 
Príspevky: 172
Registrovaný: Uto 08. Feb 2011 9:37:27

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod lackey » Štv 13. Okt 2011 13:35:36

Ist sa pojde za kazdeho pocasia, len to ovplyvni ci bude grilovacka alebo nie.
V nedelu sme sa boli prejst s JanoS a Milosom po trati a strhol sa velky lejak, paradne sme zmokli a trat bola smerom hore velmi narocna a miestami nezjazdna. Milos ked videl trat tak hovoril, ze v BB sa na takej trati jazdil ten extrem trial :))
Je pravda, ze trat je kratka, ale budeme sa snazit to vynahradit trialom.

Dokonca sme sa boli pozriet s JanomS v kamenolome a je dost pravdepodobne, ze sa budu jazdit trialy dva - jeden na mieste expedicie, druhy o cca 1,5 km vyssie po ceste ( presun autom). Lokalita je to pekna, same scale kamene.

Rad by som ludi upozornil, ze toto nie je expedicia v pravom slovazmysle, nepojdeme 10km, len cca 600m !!! Skor by som to nazval offroad stretnutie s trialom (alebo trialmi).
lackey
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto 05. Apr 2011 9:36:38

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod ggeerrii » Štv 13. Okt 2011 19:38:14

plánuješ viac cien respektíve viac kategórii a v každej víťaza
myslím rozdelenie podvozkov na
scale cc scx crawler ( kategoria pre crawly a autá 2,2 )

alebo to bude len ako 1 kategoria ? nálepky už máš ? poprípade máš logo na ne ? ak nie môžem dačo navrhnúť, pošlem ti a ty si vytlačíš potrebný počet kusov ;)
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
1993 jeep wrangler yj 4.0 :mrgreen:
Pajero Wagon ´93 - výstavba
Obrázok užívateľa
ggeerrii
 
Príspevky: 481
Registrovaný: Str 26. Jan 2011 19:32:03
Bydlisko: Žilina

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod Peter509 » Štv 13. Okt 2011 20:38:35

lackey píše:Milos ked videl trat tak hovoril, ze v BB sa na takej trati jazdil ten extrem trial :))


No tak to Miloš nevidel asi všetko, lebo prichádzame stále na nové terény.A jeden lepší od druhého 8-) :roll:

A ešte otázočka. Koľko ľudí je už registrovaných, že príde???
Obrázok užívateľa
Peter509
 
Príspevky: 2236
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 16:35:55
Bydlisko: Nemce, okres Banská Bystrica

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod lackey » Sob 15. Okt 2011 16:22:22

Zdravim pani,

takze dalsie kolo odpovedi. Zatial to vyzera tak, ze nas bude 15-16. Auta rozdelime do kategorii, pravdepodobne trocha netradicne: Lexan, ABS a CC. Ak bude z danej kategorie len jedno vozidlo, automaticky bude zaradene do najblizsej kategorie.

Ggeri, nalepky este nie su (Milos ich ma na starosti) ak sa ti chce mozes nieco navrhnut a vyberieme ci uz tvoje alebo Milosove. Predstavoval by som si tam auto v terene ako prelieza trialove branky ;)


P.S. Mate napad ako upevnit branky na kamenoch? Mna napadla montazna pena a do nej pichnuta branka.
lackey
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto 05. Apr 2011 9:36:38

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod Peter509 » Sob 15. Okt 2011 18:04:01

lackey píše:Zatial to vyzera tak, ze nas bude 15-16. Auta rozdelime do kategorii, pravdepodobne trocha netradicne: Lexan, ABS a CC. Ak bude z danej kategorie len jedno vozidlo, automaticky bude zaradene do najblizsej kategorie.
P.S. Mate napad ako upevnit branky na kamenoch? Mna napadla montazna pena a do nej pichnuta branka.


Účasť zatiaľ veľmi pekná začínam sa tešiť. Čo sa týka rozdelenia do kategórií, nemám nič proti, osobne idem s lexankou. A čo sa týka bránok, čo tak použiť tie čiapočky, čo sú v balení pri aute? Prípadne rozrezane staré tenisové loptičky. Prípadne nastriekať sprejom priamo na skalu značky???
Obrázok užívateľa
Peter509
 
Príspevky: 2236
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 16:35:55
Bydlisko: Nemce, okres Banská Bystrica

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod lackey » Sob 15. Okt 2011 18:39:36

Cheli by sme to mat scale, takze tenisaky, ciapocky a spreje sa nehodia. Tu PUR penu nastriekam sedym spejom, aby to nebilo moc do oci a peipadne oblozom kamenmi. Problem je s casom, kedze to tvrdne cca 2h, bude sa to robit rano pred expedickou. Obavam sa to spravit den vopeed, aby to niekto neznicil, ale aj tak sa moze stat ze trat v kamenolome niekto ponici medzitym jak budeme na prvej lokalite. Dufam, ze sa tak nestane a trat vydrzi 5h osamote.
V najhorsom moznom pripade (znicena trat) sa ju pokusime opravit aj s vasou pomocou.

P.S. Pozeral som predpoved a malo by byt 12C bez dazda, takze grilovat by sa malo.
lackey
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto 05. Apr 2011 9:36:38

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod ggeerrii » Sob 15. Okt 2011 18:56:56

spravím dáky návrh ked som doma ,.... do pondelka ho sem hodím :) ;)
čo sa týka bránok tak by som to riešil špajdlami , aj ked tie su moc tenké, tak bud nejaké paličky - špajdle ale také hrubé alebo dačo na ten spôsob ;)
čo sa týka rozdelenia nechem sa ti do toho kafrať ale rozdeľoval by som to podla pneu lebo napríklad také CC s 2,2 prejde omnoho viac ako cc s 1,55
ale koniec koncov ty si organizátor ;) 8-)
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
1993 jeep wrangler yj 4.0 :mrgreen:
Pajero Wagon ´93 - výstavba
Obrázok užívateľa
ggeerrii
 
Príspevky: 481
Registrovaný: Str 26. Jan 2011 19:32:03
Bydlisko: Žilina

Re: Expedicia Draci Hradok 23.10.

Poslaťod Peter509 » Sob 15. Okt 2011 19:32:58

Dovolim si nesuhlasit s rozdelenim podla pneu. Vsak aj na velkych podujatiach typu off road, rally, alebo trial sa predsa auta delia podla rozmerov, motorov a podobnych veci. Myslis si, ze by sa napr. Def chytal na unimog, pripadne na nejaky special s 500 a viac konmi, keby boli rozdeleny podla pneu??? Trosku podumaj gerino a pozri si napr. pravidla na truck trial.
Obrázok užívateľa
Peter509
 
Príspevky: 2236
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 16:35:55
Bydlisko: Nemce, okres Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron